Ekil Mobilya İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ekil Mobilya

2005 yılında 75 metrekare bir alanda hizmet vermeye başlayan Ekil Mobilya, yıllar içerisinde büyüyerek 3 bin metrekarelik bir alanda üretim kapasitesine sahip olmuştur. Yaklaşık 40 çalışanımızla beraber Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren Ekil Mobilya, otel, okul, hastane projelerinin yanı sıra villa, rezidans projeleriyle de yaşanabilir mekanlar oluşturulmaktadır. Mobilyadan, kroma, aynadan döşemeye kadar pek çok alanla ilgili özel imalatların gerçekleştirildiği Ekil Mobilya'da isteğe özel, standart olmayan tüm hayalleri gerçekleştirebilecek bilgi ve güce sahibiz.

Estetiği ve Fonksiyonelliği Bir Araya Getiriyor

İç mekanlar, yaşam alanlarımızın ruhunu yansıtan, konforlu ve keyifli ortamlar oluşturmanın temelidir. İşte bu noktada, iç dekorasyon firmalarının rolü büyük önem taşır. İç dekorasyon firmaları, mekânların tasarımını ve düzenlemesini yaparak estetik değeri yüksek, fonksiyonel ve kişisel dokunuşları olan iç mekanlar yaratmada uzmanlaşmış profesyonel ekiplerdir.

Bu firmalar, müşterilerin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda mekânları en iyi şekilde tasarlamak için farklı malzemeleri, renkleri, mobilyaları ve dekoratif öğeleri bir araya getirirler. İyi bir iç dekorasyon firması, mekânın kullanım amacını anlayarak, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak, estetik açıdan hoş ve işlevsel çözümler sunar.

Hemen Ara